Rezervace


Veškeré rezervace prosím provádějte přes rezervační systém. Lze i zavolat nebo zprávou on-line, ale preferuji rezervační systém. Rezervovat můžete přímo zde dole:

Přímý odkaz na stránku rezervačního systému: https://karel-nerad-lektor-jogy.reservio.com/

Jak používat rezervační systém:

Pro veškeré informace o lekci stačí kliknout na název vybrané lekce nebo text „Zobrazit podrobnosti“ (nebo podle zobrazení stylu kalendáře jsou informace pod písmenem „i“), následně se otevře stránka s informacemi a možností se rezervovat přes tlačítko „REZERVOVAT NYNÍ“ nebo „POKRAČOVAT“. Stačí vyplnit formulář a odeslat. Odeslat jde i bez registrace, systém požaduje jen pravdivý e-mail a mob. telefon. Díky tomu den předem zašle na e-mail zadaný při rezervaci upozornění o blížící se hodině. V e-mailu o rezervaci se nachází i odkaz na zrušení rezervace. 😉

Možnost se rezervovat jde i přímo ze zobrazeného kalendáře přes tlačítko „REZERVOVAT”.

Rezervace jsou otevřené 21 dní před lekcí, nejpozdější termín rezervace je 30 minut předem. Zrušení účasti je možné nejpozději 10 hodin předem.

Lekce v J. Hradci se otevře při minimální účasti 5 přihlášených a maximální počet je 10. V K. Řečici je minimální počet 6 a maximální 14. Pokud nebude dostatek přihlášených, bude lekce minimálně 2 hodiny před jejím plánovaným začátkem zrušena a informace o zrušení pošlu SMS zprávou na tel. číslo zadané při rezervaci (případně na e-mail, při chybějícím čísle).

Všeobecné obchodní podmínky a informace k GDPR jsou k dispozici v rezervačním formuláři pod souhlasem se zpracováním osobních údajů a nebo přímo k přečtení zde: https://www.karelnerad.cz/vseobecne-obchodni-podminky-a-ochrana-osobnich-udaju/.