Rezervace


Veškeré rezervace prosím provádějte přes rezervační systém. Lze i zavolat nebo zprávou on-line, ale preferuji rezervační systém. Rezervovat můžete přímo zde dole:

Přímý odkaz na stránku rezervačního systému: https://zenamu.com/jogajh

Jak používat rezervační systém:

Vše je naprosto intuitivní a každého navede. Rezervační systém nepotřebuje rezervaci, ale vždy vyžaduje platný e-mail a telefonní číslo. Prosím o zadání pro případné informování při nenadálém zrušení lekce.

Rezervace v systému má výhody koupě on-line permanenek (případně převedu stávající papírové na on-line) a s nimi se jde rezervovat jako náhradník. Bez on-line permanentky není rezervace jako náhradník zatím možná.

Stávající papírové permanentky lze využívat jako doposud, prostě zvolit platbu osobně na místě a po lekci předložit místo peněz permanentku.

Zrušení účasti je možné nejpozději 9 a více hodin před lekcí. Kdo se nedostaví na lekci, je povinen zaplatit storno polatek 50 % plné ceny lekce (65 Kč). Nevztahuje se na K. Řečici.

Lekce v J. Hradci se otevře při minimální účasti 5 přihlášených a maximální počet je 12. V K. Řečici je minimální počet 6 a maximální 14. Pokud nebude dostatek přihlášených, bude lekce minimálně 2 hodiny před jejím plánovaným začátkem zrušena a informace o zrušení pošlu SMS zprávou na tel. číslo zadané při rezervaci (případně na e-mail, při chybějícím čísle).

Všeobecné obchodní podmínky a informace k GDPR jsou k dispozici v rezervačním formuláři pod souhlasem se zpracováním osobních údajů a nebo přímo k přečtení zde: https://www.karelnerad.cz/vseobecne-obchodni-podminky-a-ochrana-osobnich-udaju/.